KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇOCUKLARIMIZIN SİNEMA KEYFİ DEVAM EDİYOR

ÇOCUKLARIMIZIN SİNEMA KEYFİ DEVAM EDİYOR

          Safranbolu Kaymakamlığı ve Belediyemizin destekleriyle Safranbolu’daki tüm okulları kapsayan ‘Safranbolu’da Çocuklar Sinemayla Buluşuyor’ projesi kapsamında okullarımızda sinema keyfi Çocuklarımızı  memnun etmeye devam ediyor.

          Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde gerçekleşen Ferdinand adlı animasyon film gösterimi Zati Ağar İlköğretim Okulu öğrencilerimizin beğenisine sunuldu. 

          Toplu halde yapılan etkinliklerin çocuklar üzerinde olumlu etkileri olduğu bilinmekte ifadelerine yer veren Safranbolu Kaymakamımız / Belediye Başkanımız Sayın  Dr. Fatih Ürkmezer’e çocuklar hem öğreniyor hem de sosyalleşiyor.’’ Safranbolu’da başlattığımız çeşitli projelerin asıl hedefi gençlerimiz ve çocuklarımız. Geleceği inşa ederken gençlere yatırım yapmanın öneminin bilinciyle onların çeşitli alanlarda bilgi sahibi olmalarının önünü açıyoruz. Bu tür etkinlikler hem eğlenceli hem de öğreticidir’ ’dedi.

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, ‘Öğrencilerimize ücretsiz sinema etkinliği ile sosyal kültürel hayatlarına katkı sunmuş olduk. Çocuklarımızın mutlu olduklarını görmek ve velilerimizin olumlu tepkileri bizleri mutlu ediyor.

          Sayın Gümüş, ‘Desteklerini esirgemeyen Safranbolu Kaymakamımız / Belediye Başkanımız Sayın  Dr. Fatih Ürkmezer’e, Bu çalışmayı ortaya koyan okul İdarelerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve  emeği olanlar bütün herkese teşekkürlerimi sunuyorum’ dedi.

          Film gösterimi çocuklarımızın büyük beğenisini kazandı. Film öncesi öğrencilerimize mısır ve su ikramında bulundu.

 

14-12-201814-12-201814-12-201814-12-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.