KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZİN YETENEKLERİ BÜYÜLÜYOR

Müzik Okulu’nda öğrencilerimiz yeteneklerini sergiliyorlar. 
ÖĞRENCİLERİMİZİN YETENEKLERİ BÜYÜLÜYOR

          Safranbolu Belediyemize bağlı Safranbolu Kültür Eğitim Merkezi (SAKEM) bünyesinde her yaş grubu çocukların ve gençlerin yetenek ve ilgi alanlarına göre enstrümanların yer aldığı Müzik okulu sayesinde çocuklarımızın bireysel yeteneklerini keşfetme şansı yakalıyorlar.

          Sayın Gümüş, konuyla ilgili yaptığı açıklama da “Çocuklarımız bizim geleceğimizin teminatıdır ve onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizin gelişimi için her desteği sağlıyoruz’ dedi.

         Sayın Gümüş, ‘"Öğrencilerimizin istek ve taleplerini dinleyerek, buradan çıkacak başarılar ilçemizdeki diğer öğrencilere ve miniklere ilham verecek, yol gösterecektir" dedi.

         Sayın Gümüş, ‘Bir çocuğun yeteneğini keşfetmek için onları iyi tanımamız ve fırsat vermemiz gerekmektedir. Çünkü her çocuğumuzun keyif aldığı ve ilgi duyduğu yönler farklıdır. Yeteneklerin keşfinde çocuklarımızın merakları desteklenmeli ve farklı etkinleri deneyimlemesine destek olunmalı, fırsat verilmelidir. Bizde bu anlayışla Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çocuklarımız Akademik başarılarının yanında bireysel yeteneklerini ortaya çıkarmak için müzik, spor, fen ve sosyal bilimler gibi tüm alanlarda yanlarındayız ’dedi.

         Sayın Gümüş, ‘Öğrencilerimizin yeteneklerinin keşfinde bizlere bu imkânı sağlayan Safranbolu Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sayın  Dr. Fatih Ürkmezer’e çok  teşekkür ediyorum ’dedi.

11-12-201811-12-201811-12-201811-12-201811-12-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.