KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE SAFRANBOLU EĞİTİM BİRSEN DEN ZİYARET

Safranbolu  Eğitim-Bir-Sen Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş’ü makamında ziyaret ettiler. 
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE SAFRANBOLU EĞİTİM BİRSEN DEN ZİYARET

           Safranbolu Eğitim-Bir-Sen’in yeni seçilen Yönetim Kurulu üyelerinin yapmış olduğun ziyarette Şube Başkanı Mehmet Ali Çavdar ‘Eğitimde Safranbolu’nun önemli başarılar elde ettiğini belirterek, "Bu başarıların kalıcı olması ve devam etmesi ve eğitim çalışanlarımızın sorunsuz bir ortamda çalışmaları önceliğimizdir. Eğitim-Bir-Sen olarak ülke genelinde ve yerelde eğitimin önemli bir paydaşı olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz bundan dan sonra da üzerimize düşen sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam edeceğiz" dedi.

            İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Gümüş ise ‘Safranbolu Eğitim-Bir-Sen’in yeni seçilen Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi, Sayın Gümüş, Safranbolu’muzun başarısında Sivil toplum örgütlerinin bugüne kadar verdiği desteklere teşekkür ediyor ve devamlarını bekliyoruz" dedi.

07-12-201807-12-201807-12-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.