İMAM HATİP OKULLARININ KURULUŞ GÜNÜNDE SAYIN GÜMÜŞE ZİYARET
![İMAM HATİP OKULLARININ KURULUŞ GÜNÜNDE SAYIN GÜMÜŞE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2018_10/18092835_IMG-20181017-WA0023.jpg)
İmam Hatip Okullarının kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında 17 Ekim günü Şehit Ömer Bilal Akpınar İmam Hatip Lisesi okul İdaremiz ve bir grup öğrencimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş´ü makamında ziyaret ettiler.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Öğrencilerle tanışarak bir müddet sohbet eden Sayın GÜMÜŞ, öğrencilere İmam Hatip Okullarının Kurucusu Celal Hoca´yı iyi tanımalarını, hayatını ve mücadelesini okumalarını tavsiye etti. Okul Müdürümüz Sefer SONUÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş’e günün anlamına uygun bir tablo takdim etti.