KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Öğrencilerimizle Kahvaltıda Buluştu

İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Öğrencilerimizle Kahvaltıda Buluştu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat AKBAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU, İl Müftü Yardımcımız Ayhan YALÇIN ve İlçe Müftümüz Aydın BOSTANCI Sultantepe Kız İmam Hatip Ortaokulunda Sultantepe Kız İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Abdurrahman Yerlikaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ve Abdurrahman Yerlikaya Anadolu lisemizin kardeş kurumu olan Konya Merkez İmam Hatip Lisemizden 40 misafir öğrencimiz kahvaltıda bir araya geldi.

Okul Müdürü Mustafa Türkoğlu açılış konuşmasını yaparak katılımlarından dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüze,İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, İlçe Müftümüze ve İl Müftü yardımcımıza teşekkürlerini ifade etti. Mustafa TÜRKOĞLU'nun ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU,  Safranbolu ilçemizde bulunan hafızlık kız ortaokulumuz ve Abdurrahman Yerlikaya İmam Hatip lisemiz bünyesinde 70'in üzerinde öğrencimizin hafızlık eğitimini gördüğünü, bu öğrencilerimizin hem barınma ihtiyaçları olsun hem akademik ve dini eğitimleri olsun Milli Eğitim Bakanlığımızın programları çerçevesinde müftülüğümüz ile yapılan protokol ile yürütülmesinden dolayı ilçe müftülüğümüze il milli eğitim müdürlüğümüze teşekkür ettiğini ifade etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz öğrencilerimize hafızlık sürecindeki çıktıkları yolda başarılar diledi.

Ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz yaptığı konuşmada ise Karabük ilimizin akademik başarısına sosyokültürel faaliyetlerine Milli Eğitim Bakanlığımızın Hafızlık İmam Hatip proje okulları kapsamındaki ilimizde açılmış olan kız hafızlık İmam Hatip ortaokulumuzdan eğitim gören öğrencilerimizin hafızlık sürecindeki eğitimlerini birebir takip ettiklerini, en kısa süresinde hafızlık belgeleriyle belgelendireceklerine inandıklarını bu kapsamda şu anda ilçemizde bulunan Konya Merkez İmam Hatip Lisesi öğrencilerine ve öğretmenlerine ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek tüm Karabük ve Safranbolu eğitim kadromuza teşekkür etti.

Şube Müdürümüz Enver AYATA'nın da katıldığı kahvaltı programında, öğrencilerle kahvaltı eşliğinde sohbet ettiler ve keyifli vakit geçirdiler. 

Sultantepe Kız İmam Hatip Ortaokulu ve Abdurrahman Yerlikaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU, İl Müftü Yardımcımız Ayhan YALÇIN ve İlçe Müftümüz Aydın BOSTANCI'ya  hediyeleri takdim edildi.

Öğretmenler odası buluşmaları kapsamında öğretmenler odasında öğretmenlerimizle de bir araya geldiler. Okul idarecileri ve öğretmenlerden okulda devam eden çalışmalar hakkında bilgi alıp görüş alışverişinde bulundular. Kahvaltı programında emeği geçen herkese teşekkür edip okuldan ayrıldılar.

 

15-11-202315-11-202315-11-202315-11-202315-11-202315-11-202315-11-202315-11-202315-11-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.