KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde Kaliteyi ve Akademik Başarıyı Artırma Toplantıları Devam Ediyor

Eğitimde Kaliteyi ve Akademik Başarıyı Artırma Toplantıları Devam Ediyor

Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU başkanlığında 2024 yılı sınavla öğrenci alacak ortaöğretim kurumlarına ilişkin merkezi sınav uygulamasında birlik sağlanması ve sınav başarısının arttırılması, eğitim öğretim faaliyetlerinin istişare edilmesi, ortak bilgi paylaşımlarında bulunulması, yıl boyunca yapılacak Erasmus, E-Twinning, TÜBİTAK ve sosyal etkinlik proje çalışmalarına yönelik faaliyetlerin planlanması amacıyla yapılan toplantılar devam ediyor.

Şube Müdürümüz Yakup TÜMEN ve ilçe okullarımızdan Kanuni Ortaokulu ve Ünsal Tülbentçi Ortaokulu idarecileri ve rehber öğretmenleri ile gerçekleştirilen toplantıda okullarımızda yürütülen projeler, okullarımızın 2023-2024 Eğitim Yılı Akademik Başarı Eylem Planlarının sunumu, son dört yıllık ders bazlı LGS ortalamaları, sınavla öğrenci alan ve %10 luk dilimde olan öğrenci sayıları, okullarımızda yürütülen farklı uygulamaların paylaşımı ve yapılacak olan faaliyetlerin planlanması konularında fikir alışverişinde bulunuldu. İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU'nun yapılan çalışmalar hakkındaki başarı ve teşekkür dilekleri ile son buldu.

14-11-2023

14-11-202314-11-202314-11-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.