KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimize Yönelik Proje Eğitimlerimiz Başladı

Öğretmenlerimize Yönelik Proje Eğitimlerimiz Başladı

Öğretmenlerimize yönelik olarak başlatılan proje eğitimlerimizin ilki, birçok okulumuzda başarıyla uygulanan eTwinning projesinin yürütücüsü olan 103 öğretmenimize yönelik olarak 8-9 Kasım tarihlerinde yapılıyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri Odabaşoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Okullarımızda akademik, sosyal, kültürel ve sportif çalışmaların yanında öğrencilerimizin geleceğe daha donanımlı hazırlanması ve eğitim kalitesinin artırılması amacıyla yürütülen proje çalışmalarımız eğitim öğretim süreçleri içinde önemli bir yere sahip. Bu sebeple bütün okullarımızda öğretmenlerimizin rehberliğinde AB (Erasmus), Bakka, Tübitak, Teknofest, eTwinning, Çedes, Erdem, Sada, Hisar, Evliya Çelebi gibi farklı alanlarda birçok proje uygulanmakta. Bu projelerde birçok öğretmenimiz gönüllü olarak görev alıyor. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak proje ekiplerinde yer alan öğretmenlerimizi desteklemek amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge biriminin destekleri ile proje eğitimleri planlamış bulunmaktayız. Bu eğitimlerin ilki eTwinning proje ekiplerinde yer alan 103 öğretmenimiz için başlamış durumda. Bu vesileyle proje çalışmalarını özveriyle yürüten meslektaşlarıma teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.   

09-11-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.