KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Halk Eğitim Kurslarımızda İncelemelerde Bulundu

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Halk Eğitim Kurslarımızda İncelemelerde Bulundu

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU, Safranbolu Belediyesi ile Halk Eğitim Merkezi arasında imzalanan protokol gereği Safranbolu Belediyesi SAKEM kursları açılan Aşağı Tokatlıdaki SAKEM kurs binasında incelemelerde bulundu, yapılan faaliyetler hakkında kurs merkezi müdürü ve kurs hocalarından bilgi aldı.

Şube Müdürümüz Yakup TÜMEN'in eşlik ettiği ziyarette işletme müdürü ile görüşen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz eğitim öğretim alanlarında incelemelerde bulunarak merkezdeki tüm dersliklerin eğitim faaliyetleri kapsamında kullanılmasının sağlanacağını, belediyemiz ve diğer paydaş kurumlarla yapılan işbirliği çerçevesinde Safranbolu halkımızın her kesiminin kurslarımızdan, eğitim imkanlarından faydalanma imkanının artırılması yönünde çalışmaların yapılacağını belirtti. İlçe Millî Eğitim Müdürümüz SAKEM merkezimiz bünyesinde eğitim faaliyetlerini sürdüren kurs merkezimizin tüm birimlerininin eğitim sınıflarına dönüştürülmesi kapsamında çalışmalara başlanacağını ve işbirliğinin sürdürüleceğini belirtip yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ederek ayrıldı.

07-11-202307-11-202307-11-202307-11-202307-11-202307-11-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.