KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KANUNİ ORTAOKULU PROJE EKİBİ AVUSTURYA YOLCULUĞU ÖNCESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

KANUNİ ORTAOKULU PROJE EKİBİ AVUSTURYA YOLCULUĞU ÖNCESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı 2022 Yılı Okul Eğitimi Alanı Erasmus (Ögrenci ve Personel Hareketliliği) kapsamında desteklenmeye hak kazanan ve Safranbolu Kanuni Ortaokulu Müdürlüğünün proje sahibi olduğu "Öğren Geliştir Kurtar" adlı proje kapsamında 19 -23 Haziran'da Avusturya/Viyana'da Öğrenci Gruplarının Hareketliliğine ve İşbaşı Gözlem Hareketliliğine katılacak olan öğrenciler, öğretmenler ve Okul Müdürü Hasan Turgut Soysal İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş'ü ziyaret ederek hareketlilik öncesi proje ile ilgili bilgi paylaşımında bulundular.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş de Safranbolu'da son yıllarda projeler alanında çok önemli çalışmalar yapıldığına dikkat çekerek bu projeler kapsamında birçok öğrencimizin ve öğretmenimizin yurt dışında farklı ülkeleri ziyaret etme, gözlem yapma ve karşılıklı etkileşimde bulunma imkanı bulduklarını vurguladı. Ziyaretlerinden dolayı Safranbolu Kanuni Ortaokulu proje ekibine teşekkür ederek hayırlı yolculuklar diledi.

15-06-202315-06-202315-06-2023

   

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.