KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAFRANBOLU'DA PROJE BAŞARILARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

SAFRANBOLU'DA PROJE BAŞARILARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce İmam Hatip Okullarında öğrencilerin eğitim öğretime devam ederken farklı yöreleri sosyo-kültürel açıdan tanımaları, tarihi ve kültürel miras bilinci kazanmaları, sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve bilimsel faaliyetlere katılmaları amacıyla başlatılan "Evliya Çelebi Öğrenci Değişim Programı" değerlendirme süreci tamamlandı.

Abdurrahman Yerlikaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisemiz "Geçici Hayatlar Kalıcı Miraslar Peşinde" projesi ile desteklenmeye hak kazandi. Değişim Programı kapsamında Türkiye genelinden 82 okul desteklenmeye hak kazanırken ilimizden projesi kabul edilen tek okul ilçemiz Abdurrahman Yerlikaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede; "İlçemizde proje alanında bir çok başarılara imza atılmaktadir. Ayrıca farklı türlerde projeler hazırlanarak yarınlarımız olan öğrencilerimizin geleceğe daha donanımlı hazırlanmasına imkan tanınmaktadır. Projenin hazırlanmasinda emeği geçen okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve paydaşlarımıza teşekkür ediyorum." dedi.

28-03-202328-03-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.