KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DEPREM BÖLGESİNDEN GELEN VELİLER İLE BİR ARAYA GELDİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DEPREM BÖLGESİNDEN GELEN VELİLER İLE BİR ARAYA GELDİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş ilçemize deprem bölgesindeki illerden gelen ve İsmail Necati Efendi KYK Yurdunda kalan ilkokul ve ortaokul öğrenci velilerimiz ile bir araya geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş toplantıda, deprem bölgesindeki illerden gelen öğrencilerimizi ve vatandaşlarımızı ilçemizde ağırlamaktan onur duyduklarını ifade ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımızı dualarımızda unutmadığımızı belirterek vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diledi.

Toplantıda ilçemizde misafir olarak bulunan velilerimizin talep ve önerilerini dinleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, eğitim öğretimle ilgili tüm ihtiyaçların karşılanması için çaba sarfettiklerini ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, okul yöneticilerinin de hazır bulunduğu istişare toplantısının sonunda ilçemizdeki misaafir öğrencilerin ve ailelerinin Safranbolu eğitim ailesi olarak her daim hizmetinde olduklarını vurgulayarak sözlerini tamamladı.

10-03-202310-03-202310-03-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.