KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ "MOTİVASYON KAMPI"NI ZİYARET ETTİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş yarıyıl tatilinde "Motivasyon Kampı"nda bulunan Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi 8. Sınıf öğrencilerini ziyaret ederek öğrencilerin aktivitelerine katıldı.

Ziyareti sırasında Okul Müdürü Recep Güney'den kamp hakkında bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş daha sonra kampta bulunan öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet etti. Gönüllü olarak ve fedakarlık göstererek motivasyon kampına katılan öğrenci ve öğretmenleri kutlayan Hasan Gümüş çalışmalarında başarılar diledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; "2021-2022 Eğitim Öğretim yılı birinci döneminin sona ermesi ile birlikte Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesinde (Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu) gönüllü 8. Sınıf öğrencileri ve öğretmenleri ile "Motivasyon Kampı" başlamıştı. 8. sınıf öğrencilerinin büyük bir bölümünün katılım sağladığı kampta, bire bir eğitimlerin yanında, LGS konu tekrarları, DYK öğretmenleriyle bire bir soru çözümleri, sınav soru rehberliği, deneme sınavı ve analizleri, kitap okuma, sosyal, kültürel ve sportif aktiviteler ile rehberlik ve motivasyon çalışmaları pandemi şartlarına uygun olarak gerçekleştiriliyor. Bu özverili ve anlamlı çalışmada yer alan öğretmen ve öğrencilerimiz ile birlikte aktivitelerine ortak olmak, moral ve motivasyonlarına katkı sağlamak ve tebrik etmek için ziyaret ettik. Öğrencilerimizin, bir taraftan tatillerini yaparken diğer yandan sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerle dinlenerek ve en önemlisi keyif alarak geçiriyor olmalarını görmek bizleri ziyadesiyle sevindirdi ve gelecek adına ümitlendirdi. Öğrencilerimizi azimleri, gayretleri ve geleceğe dair hedeflerine planlı ve bilinçli olarak hazırlandıkları için kutluyorum. Yaz kış, tatil, pandemi demeden özveriyle ve fedakârlıkla çocuklarımızı ve gençlerimizi geleceğe hazırlayan öğretmenlerimize ve okul yöneticilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Haziran ayında yapılacak olan LGS ve YKS sınavlarına hazırlanan bütün öğrencilerimize kolaylıklar ve başarılar diliyorum." dedi.

03-02-202203-02-202203-02-202203-02-2022

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.