KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ OKULLARIMIZIN AÇILDIĞI GÜN ÖĞRETMENLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ OKULLARIMIZIN AÇILDIĞI GÜN ÖĞRETMENLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ ile Şube Müdürümüz İhsan PARLAK, 15 Temmuz Demokrasi Ortaokulu öğretmenlerimizle bir araya geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ; "2021-2022 eğitim öğretim yılının öğrencilerimize,  öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize, çalışanlarımıza ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Öğretmenlerimizin bu süreçte verdikleri anlamlı katkıları için teşekkür ediyorum. Sağlık dolu günler diliyorum" dedi. Öğretmenlerimiz de İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ ile karşılaştıkları sorunları ve çözüm önerilerini paylaştılar. Öğretmenlerimizi dinleyen Sayın Hasan GÜMÜŞ; Öğretmenliğin özveri gerektiren bir meslek olduğunu, topluma sevgi ve değerleri öğretenlerin   öğretmenler olduğunu belirterek "Geleceğin nesillerini yetiştirerek, bir anlamda geleceği inşa ediyorsunuz" dedi.

Öğretmenlerimiz de, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş'e ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

06-09-202106-09-202106-09-202106-09-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.