KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ VELİ BULUŞMALARINA İLKOKUL VELİLERİMİZ İLE DEVAM EDİYOR

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ VELİ BULUŞMALARINA  İLKOKUL VELİLERİMİZ İLE DEVAM EDİYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş salgın hastalık süresince gerçekleştirilen veli buluşmalarına ilkokul velileri ile devam ediyor. Bugüne kadar liselerdeki öğrencilerimizin velileri, ortaokul 8. sınıf velileri ve okul aile birliği başkanları ile yapılan çevrim içi buluşmaların ve iş yerlerinde gerçekleştirilen veli ziyaretlerinin ardından son olarak ilkokul velileri ile bir araya geldi.

Antepoğlu İlkokulu velileri ile gerçekleştirilen ve moderatörlüğünü okulun rehber öğretmeni Ebru ARAS'ın yaptığı veli buluşmasının açılış konuşmasını Okul Müdürü Vedad ÖZTÜRK yaptı. Okul Müdürü Vedad ÖZTÜRK programa gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı velilere ve katılımlarından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ, Antepoğlu İlkokulu velileri ile gerçekleştirilen programda yaptığı konuşmasında her öğrencinin değerli ve özel olduğuna, ilgi ve kabiliyetlerinin farklı olduğuna vurgu yaparak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı kendi çağımızın şartlarına göre değil geleceğin dünyasına göre hazırlamanın gerekliliğine işaret etti. Dünyanın hızla değiştiğini ve dönüştüğünü belirterek bu değişim ve dönüşümü iyi okuyup çocuklarımızı geleceğe daha emin adımlarla ve her yönden donanımlı bir şekilde hazırlama sorumluluklarının bulunduğunu hatırlattı. Çocuklarımıza 20 yıl sonrasının mesleklerine uygun bir yol haritası çizmenin ve onlarda bir gelecek vizyonu oluşturmanın hem onların geleceği hem de ülkemizin kalkınması açısından önemli olduğunu söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ, konuşmasının sonunda velilerden, her gün yarım saat çocukları ile birlikte kitap okumalarını, çocukları ile daha kaliteli bir zaman geçirmelerini ve Ramazan Bayramında çocuklarını akrabalarından 10 kişiyi arayarak bayramlarını tebrik etmeleri hususunda teşvik etmelerini istedi. Özellikle uzaktan eğitim sürecinde gösterdikleri sabır ve desteklerinden dolayı velilere teşekkür ederek hayırlı bayramlar diledi. 

 Çevrim içi gerçekleştirilen veli buluşmasının son bölümünde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ velilerle tek tek görüşerek öneri ve düşüncelerini aldı, sorularını cevaplandırdı.

06-05-202106-05-202106-05-202106-05-202106-05-202106-05-202106-05-202106-05-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.