KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT AYBÜKE ÖĞRETMENİN AİLESİNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

ŞEHİT AYBÜKE ÖĞRETMENİN AİLESİNDEN  İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Şehit Öğretmen Şenay Aybüke YALÇIN'ın babası Sadık YALÇIN ve Karabük Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hilmi ÖKSÜZOĞLU İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ'ü ziyaret ettiler.

 

Ziyarette Sadık YALÇIN; "İlkokullar ile orta ve liselerde bazı sınıf seviyelerinde seyreltilmiş olarak yüz yüze eğitimin başladığı ilk gün ilçe milli eğitim müdürlüğümüzü ziyaret etmek istedik. Bu vesileyle yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyoruz." dedi. Karabük Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hilmi ÖKSÜZOĞLU da Şehit ailelerine göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ'e teşekkür etti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın GÜMÜŞ de şehit ailelerini, aziz şehitlerimizin emaneti olarak gördüklerini ve bu emanete layık olabilmek için çalıştıklarını ifade ederek ziyaretlerinden dolayı Sayın YALÇIN ve Sayın ÖKSÜZOĞLU'na teşekkür etti.

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.