KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYAT BOYU ÖĞRENME PLANLAMA VE İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

HAYAT BOYU ÖĞRENME PLANLAMA VE İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ'ün başkanlığında yapılan toplantıya, Şube Müdürümüz Recep KABAŞ ve Halk Eğitim Müdürümüz Sayın Sefer SONUÇ  ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdür ve İdarecileri ile Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri katıldı.

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, Hayat Boyu Öğrenme sonucunda bireylerin ekonomide üreten konuma geçeceklerini, iletişim kurma problem çözebilme gibi yetkinlikler kazanacaklarını belirterek " Bireylere, daha geniş çerçeveden bakabilme becerileri kazandıracaktır. Bu durum hem bireylerin kendileri ve sosyal yaşamları için atacağı bir adımken hem de istihdam edilmelerini hızlandıracağı için ekonomik özgürlük kazanmalarına da yararlı olacaktır. İşte tüm bu sebeplerden kaynaklı hayat boyu öğrenme kişilerin ve toplumun sağlığı, bütçesi ve sosyal hayatı için önemlidir." Dedi.

Sayın GÜMÜŞ, bu anlamda bizler 2023 eğitim  vizyonu doğrultusunda çalışmalarımızı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sürdürdüklerini, akademik eğitimlerin yanı sıra örgün eğitimin dışarısında kalan tüm vatandaşlarımıza da onların ihtiyaç duyduğu bilgi, donanım ve mesleki yeterliliklerini arttıracak kursları açmaya devam edeceklerini belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, "Bu vesile ile kursların açılmasında bizlerden  desteklerini esirgemeyen başta Safranbolu Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih ÜRKMEZER olmak üzere hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

11-03-202011-03-202011-03-202011-03-2020

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.