KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ OVACUMA ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ OVACUMA ÇOK PROGRAMLI  ANADOLU LİSESİNİ  ZİYARET ETTİ

         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, Öğretmenlerimizle bir araya gelmeye devam ediyor. Sayın Gümüş, Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret etti. .

         Öğretmenlerle sohbet sırasında, okulların sportif, sosyal ve kültürel alanlardaki faaliyetleri başta olmak üzere eğitim seviyesinin daha da yükseltilmesi konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.    

          Sayın Gümüş; "Öğretmenliğin özveri gerektiren bir meslek olduğunu , topluma sevgiyi ve değerleri öğretenlerin   öğretmenlerimizin olduğunu , geleceğimiz olan nesilleri yetiştirenlerin öğretmenler olduğunu 'söyledi.

            Sayın Gümüş, ' 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda bizlere emanet edilen sevgili öğrencilerimize nitelikli bir eğitim verirken, onlara sevgiyi ve değerlerimizi de öğreteceğiz, geleceğe hazırlayacağız. Bunun için karşılıklı iletişimi kuvvetlendirerek öğrencilerimizi en iyi şekilde eğitebilmek öncelikli hedefimiz, bu tür ziyaretlerle karşılıklı duygu ve beklentilerin dile getirilmesi açısından gerektiğine inanıyorum 'dedi.

      Öğretmenlerimiz de, İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün kendilerini ziyaret etmelerinden ve sohbet etme fırsatı bulduklarından dolayı sevindiklerini belirttiler.

15-01-202015-01-2020

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.