KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TYP ÇALIŞANLARIMIZ İLE TOPLANTI DÜZENLENDİ

TYP ÇALIŞANLARIMIZ İLE TOPLANTI DÜZENLENDİ

            İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, ilçemiz okul ve kurumlarında görev yapacak olan İŞKUR kapsamında çalışacak olan 90 personel ve 23 güvenlik görevlisi ile Safranbolu Halk Eğitim Merkezinde tanışma toplantısı yaptı. Toplantıya Şube Müdürümüz Sayın Ayhan YILMAZ da katıldı.

          Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın GÜMÜŞ; Milli Eğitim Camiasının büyük bir aile olduğunu, aile içerisinde herkesle bir araya geldiklerini, bundan çok büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

           Göreve başlayan yeni çalışanların geleceği inşa edecek çocuklar ve gençler için ter dökeceklerini, bu terin çok anlamlı ve ulvi olduğunu ifade eden Sayın GÜMÜŞ,

        "Çalıştığınız süre boyunca yapacağınız yararlı çalışmalar için şimdiden teşekkür ederim. Sizler okullarımızın en önemli unsurunu oluşturuyorsunuz. Yaptığınız hizmetler okullarımızın eğitime hazır ve güvende tutulmasını sağlıyor. Tüm çalışma arkadaşlarıma şimdiden başarılar  dilerim" dedi.

       Sayın GÜMÜŞ, Okullarımıza her zaman destek verdikleri için Karabük Milletvekillerimize, Valimize, Kaymakamımıza ve duyarlılıkları dolayısıyla İŞKUR İl Müdürlüğüne teşekkür etti.

       Sayın GÜMÜŞ'ün konuşmasından sonra söz alan işçiler dilek ve temennilerini ilettiler. Toplantı sonrası İŞKUR personelimizi, İŞKUR Müdürlüğü'ne ve Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne kendilerine böyle bir çalışma ortamı sağladıkları için teşekkür ettiler.

11-10-201911-10-201911-10-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.