KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MAHALLE VE KÖY MUHTARLARINI ZİYARET ETTİ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MAHALLE VE KÖY MUHTARLARINI ZİYARET ETTİ

           İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, 2023 Eğitim Vizyonu çalışmaları kapsamında mahalle ve köy muhtarlarımızla bir araya geldi. Ziyarete Şube Müdürümüz Sayın Ayhan YILMAZ da eşlik etti.

         Sayın GÜMÜŞ, İlçemiz de başarılı bir şekilde yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında muhtarlarımızla bilgi alışverişinde bulundu.

         Sayın GÜMÜŞ; "Sosyal, kültürel ve sportif faaliyet alanlarında çok başarılı işlere imza atan okullarımıza ve öğretmenlerimize her türlü desteği sağlayan muhtarlarımıza her zaman müteşekkir olduğumuzu belirtmek isteriz, ilçemizin eğitim-öğretimi için attığımız her adımda muhtarlarımızı yanımızda görmek bizleri mutlu ediyor" diyerek birlikte çok daha güzel işlere imza atacaklarını belirtti.

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, "Yapılan her çalışma ile Ülkesini, milletini seven nesiller yetişmesine hep beraber vesile olacağız. Gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Onların iyi yetişmeleri çok önemlidir. Gençlerimizin eğitiminde üzerimize düşen ne görev varsa her zaman yaptık yapmaya devam ediyoruz' dedi.

 

         Atatürk Mahallesi Muhtarı Mustafa Oktay  AKERDOĞAN, İncekaya Köyü Muhtarı
Ragıp TUNÇ ve İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Ercan TÜRE "İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ziyaretlerinden dolayı ve İlçenin eğitim-öğretim konularında bilgi alışverişi imkânı bulduklarını belirterek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan GÜMÜŞ'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

01-10-201901-10-201901-10-201901-10-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.