KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HASTA VE YAŞLILARIMIZA MORAL MOTİVASYON ZİYARETİ

HASTA VE YAŞLILARIMIZA MORAL MOTİVASYON ZİYARETİ

       Milli Eğitim Bakanlığımızın  "Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor" projesi kapsamında, kimsesiz, yaşlı ve engelliler ile ihtiyaç sahibi ailelerimizle buluşmaya devam.

       Safranbolu Cemil Meriç  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimizden oluşturulan öğrenci grubu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş  ve öğretmenlerimizle birlikte belirlenen ailelerimize moral motivasyon ziyaretinde bulundular..

       Konuyla ilgili açıklama yapan Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş  ´projenin okullarımızda  öğrenim gören öğrencilerimizin; sahip oldukları millî, manevî, ahlaki, insanî ve kültürel değerleri geliştirmeleri, yardımlaşma, kardeşlik, merhamet, vicdan, birlik ve beraberlik duygularının pekiştirilmesi amacıyla uygulandığını ifade etti

       Sayın Gümüş, ‘Hazırlanan bu proje uygulama ile yaşlı hastalara moral ve motivasyon verme hedeflenmiştir. Hastalarla vakit geçirip onların iyileşme sürecinde moral ve motivasyon desteği sağlıyorlar. Projeye katılan öğrencilerimizi yürekten kutluyorum. Öğrencilerimiz bu projeyle topluma güzel bir mesaj verirken, diğer gençlerimize de, çocuk ve yaşlılara olan sevgi ve saygı hareketlerinde örnek oldular.  Sosyal Sorumluluk projelerinde görev alan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

       Sayın Gümüş ´Projenin hayata geçirilmesinde desteklerinden dolayı Safranbolu Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih Ürkmezer başta olmak üzere tüm idareci ,öğretmen ve ögrencilerimize  teşekkür ederim´ dedi.

26-04-201926-04-201926-04-201926-04-201926-04-201926-04-201926-04-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.