KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİMİZDE KORUYUCU MASKE ÜRETİLİYOR

HALK EĞİTİM MERKEZİMİZDE KORUYUCU MASKE ÜRETİLİYOR

Safranbolu Halk Eğitim Merkezinde gönüllü öğretmenler tarafından koruyucu maske üretimi gerçekleştiriliyor. Daha önce birçok alanda kurs faaliyetlerini sürdüren Halk Eğitim merkezi bu süreçte kendi personeli ile vatandaşlarımıza ve kurumlarımıza maske üreterek katkı sunmaktadır.

   Yeni tip korona virüsü salgınının önlenmesine yönelik tüm imkânların seferber edildiği sürece destek olmaya çalışıldığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, "Tüm dünyada zorlu bir süreç yaşanmakta. Ülkemizde de bu süreç içeresinde Devletimizin bütün birimleri büyük fedakârlık içeresinde bir çalışma yürütmekte. Bizlerde sürdürülen fedakâr çalışmalara azami ölçüde katkı sağlamanın gayreti içerisindeyiz. Bu çerçevede Kaymakamlığımızım öncülüğünde koruyucu maske üretimine başlandı" dedi.

Sayın GÜMÜŞ, üretilen maskelerin başta Safranbolu Kaymakamlığımız bünyesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu olmak üzere kurumlara teslim edileceğini belirterek desteklerini esirgemeyen Safranbolu Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih ÜRKMEZER'e ve emeği geçenlere teşekkür etti.

30-03-202030-03-202030-03-202030-03-202030-03-2020

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.