KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GİDENLERİN ARDINDAN ŞİİR DİNLETİSİ ETKİNLİĞİ BÜYÜLEDİ

GİDENLERİN ARDINDAN ŞİİR DİNLETİSİ ETKİNLİĞİ BÜYÜLEDİ

Safranbolu Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından gerçekleşen şiir dinletisi programına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, İl Mill Eğitim Müdür Yardımcısı Nevzat AKBAŞ, Şube Müdürlerimiz, okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz  ve öğrencilerimiz katıldı.

         Şiir Dinletisi öncesi sahneye ilk olarak çıkan okul Müdürümüz Recep GÜNEY bu anlamlı programda kendilerini yalnız bırakmayan İlçe  Milli Eğitim Müdürümüze ve tüm katılımcılara teşekkür etti.                              

         Estetik bir dekor  ile süslenen sahnede, Birbirinden farklı şiirleri fon müzikleri eşliğinde seslendiren öğrenciler, davetlilere güzel anlar yaşattılar. Öğrencilerin sergilediği performans tüm salonu etkiledi.

         İlçe  Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ, öğrencilerimiz  tarafından böyle güzel bir şiir dinletisi yapılmasından dolayı duyduğu memnuniyeti belirtti. Programın hazırlanmasında katkıları olan okul idaresine,  öğretmenlerine   ve öğrencilerimize  teşekkür etti.

     GÜMÜŞ;  GENÇLERİMİZİN YETENEKLERİ BÜYÜLEYİCİ

         Programda konuşan Sayın Gümüş "öğrencilerimizin Okumuş olduğu  şiirler  bizlere Kültürel degerlerimizin zenginliğini  hatırlattı. Öğrencilerimizin  hepsi birbirinden yetenekli ve başarılı bir performans sergilemişlerdir. Sanatta, edebiyatta, sporda ,teknolojide ve kültürel etkinliklerle iç içe  yetişmesi geleceğimiz için en önemli faaliyetlerdendir. ´dedi.

         Sayın Gümüş, ´Başta bu programın hazırlanmasında katkıları olan   okul idaremize,  öğretmenlerimize   ve öğrencilerimize  teşekkür ediyor ,gönülden kutluyorum. Başarılar diliyorum.Gençler " harikasınız" dedi.

 

30-05-201930-05-201930-05-201930-05-201930-05-201930-05-201930-05-201930-05-201930-05-2019

 

 

 

 

 

 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.