KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GENÇLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN SAYIN GÜMÜŞ’E ZİYARET

      Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Tuncay Ulusan ve Karabük Gençlik Merkezi Müdürü Sayın Mustafa Çakır, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş’ü Makamında  ziyaret ettiler.    
GENÇLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN SAYIN GÜMÜŞ’E ZİYARET

        Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Tuncay Ulusan: “ Bizler Her zaman gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün başarıların artarak devam edeceğine inanıyorum” dedi.

         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş: “Öğrencilerimizin beden ve ruh sağlığı açısından daha iyi gelişimleri için, akademik çalışmaları yanında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere katılmalarına önem veriyoruz.  Bu açıdan Gençlik Hizmetleri Müdürlüğümüz ile daha bilinçli olarak spora yönelmeleri sağlanacaktır.” dedi.

         Sayın Gümüş, ‘Nazik ziyaretlerinden dolayı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Tuncay Ulusan Bey’e ve Karabük Gençlik Merkezi Müdürü Sayın Mustafa Çakır Bey’e teşekkür ediyorum’ dedi.

04-09-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.