KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FSM PROJE EKİBİ MAKEDONYA YOLCULUĞU ÖNCESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

FSM PROJE EKİBİ MAKEDONYA YOLCULUĞU ÖNCESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) Erasmus+ Programı 2022 Yılı Okul Eğitimi Alanı Erasmus +" (Öğrenci ve Personel Hareketliliği) kapsamında desteklenmeye hak kazanan ve Fatih Sultan Mehmet Fen Lisesi Müdürlüğünün proje sahibi olduğu "Daha digital, Daha Yenilikçi ve Daha Çevreci" adlı proje kapsamında 28 Mayıs'da Makedonya'daki Öğrenci Grup Hareketliliğine katılacak öğrenciler ve refakatçi öğretmenler ve Okul Müdürü Numan Tarhan ile beraber İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş'ü ziyaret ederek hareketlilik öncesi proje ile ilgili bilgi paylaşımında bulundular.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş de Fatih Sultan Mehmet Fen Lisesi proje ekibine Makedonya yolculuğu öncesi gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ederek hayırlı yolculuklar diledi ve verimli bir ziyaret geçirmeleri temennisinde bulundu.

25-05-202325-05-202325-05-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.