KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Sultan Mehmet Fen Lisesi Öğretmenlerimiz ile "Öğretmenler Odası Buluşması"

Fatih Sultan Mehmet Fen Lisesi Öğretmenlerimiz ile

"Öğretmen Buluşmaları" kapsamında İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat AKBAŞ, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Şevket KÜÇÜKZOROĞLU ve Karabük Ölçme, Değerlendirme Merkezi Müdürü Osman YILMAZ ile Fatih Sultan Mehmet Fen Lisesinde öğretmenler ile bir araya geldi.

Öğretmenler ile eğitim-öğretim faaliyetleri, eğitim kenti Karabük projesi ve yapılacak çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat AKBAŞ, 

"Öğretmen Huzurlu ise Biz Güçlüyüz"

Fatih Sultan Mehmet Fen Lisesi'nin ilimizde önde gelen başarılı okullarımız arasında yer almaktadır. Bu başarının devamı için öğretmenlerimizin huzurlu ve mutlu olması gerekir. Öğretmenlerimizin huzuru öğrencileri motive eder bizleri de güçlü kılar. Dolayısıyla öğretmenlerimizin huzuru ve mutluluğu için elimizden gelen her şeyi yapmakla yükümlüyüz. Her zaman sizlerin yanınızdayız.

Değerli meslektaşlarım, akademik, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda başarıları ile temayüz etmiş bir iliz. Sizlerin özverili ve fedakârca çalışmalarınız doğrultusunda bu başarılarımız her yıl artarak devam ediyor. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin çok yönlü gelişmesi ve değerlerimiz ile mücehhez olması en büyük temennilerimiz arasında yer almaktadır.

Bu sebepledir ki LGS ve YKS'de elde ettiğimiz başarıların yanısıra ulusal ve uluslararası düzenlenen kültürel ve sportif yarışmalarda 2023 yılında il geneli başarımız 30 iken bu yıl bugün tarihi itibariyle 25 rakamını yakaladı. 2024 yılı içerisinde bu sayının daha çok artacağına inanıyorum.

Bu anlamda sizleri göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum." dedi. 

AKBAŞ, öğretmenlerin istek, talep ve sorunlarını dinleyerek çalışmalarında başarılar diledi.

14-03-202414-03-2024

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.