KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EVLİYA ÇELEBİ MTAL PROJE EKİBİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

EVLİYA ÇELEBİ MTAL PROJE EKİBİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

İlçemiz Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi e-Twinning proje ekibi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş'ü ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdiler.

Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin 18 ortaklı uluslararası "Renewable Nature" (Yenilenebilir Doğa) adlı e-Twinning projesinde 8 öğrenci yer almakta olup proje ile öğrencilerin enerji kaynaklarını öğrenmeleri, korumaları ve tasarruflu kullanmaları ve geri dönüşüm gibi faaliyetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmaları hedeflenmektedir. Doğamızın daha uzun bir ömre sahip olması için yapılabilecek bir şeylerin olduğunu farkettirmek amacıyla başlatılan proje ile öğrencilerin doğaya karşı sorumluluklarını yerine getirmeleri beklenmektedir.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Okul Müdürü Nurullah Hazinedar, Matematik Öğretmeni Melike Erol ve proje ekibinde yer alan öğrencilere teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş proje süresince yürütecekleri çalışmalarda başarılar diledi.

  04-04-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.