KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning PROJELERİNDE İLÇEMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

eTwinning PROJELERİNDE İLÇEMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

"2021-2022 eTwinning Okul Etiketi Ödülü" kazanan okullar açıklandı. Ülkemizdeki ve Avrupa'daki okulların birbirleriyle işbirliği yapmalarına imkan tanıyan online proje ağı olan eTwinning projelerinde toplam 43 ülkeden 2935 okul "eTwinning Okul Etiketi" almaya hak kazanırken ilçemizden de Safranbolu Kanuni Ortaokulu ile Yazıköy Şehit Uzman Er Coşkun İşleyen Ortaokulu ödül listesine isimlerini yazdırma başarısı gösterdi.

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, son dönemlerde ilçemizde eTwinning proje çalışmalarında hem nitelik hem de nicelik olarak başarılı bir süreç yaşandığını belirterek ilk kez iki okulumuzun "eTwinning Okul Etiketi" almak için başvuruda bulunduğunu ve başvuruda bulunan her iki okulumuzun da "eTwinning Okul Etiketi Ödülü" almaya hak kazandığını söyledi.

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, "eTwinning Okul Etiketi Ödülü" almaya hak kazanan Safranbolu Kanuni Ortaokulu ve Yazıköy Şehit Uzman Er Coşkun İşleyen Ortaokulu yönetici ve öğretmenlerini tebrik ederek bu başarıyı yeni projelerle ve daha büyük başarılarla devam ettireceklerini ifade etti.

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.