KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"eTWİNNİNG OKUL ETİKETİ" KAZANAN KANUNİ ORTAOKULUNDAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET"eTwinning Okul Etiketi" almaya hak kazanan iki okulumuzdan birisi olan Kanuni Ortaokulu'nun Müdürü İbrahim SEZER ve proje sorumlusu öğretmenler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ'ü ziyaret etti.

Okul Müdürü İbrahim SEZER, Safranbolu Kanuni Ortaokulu olarak 3 yıldır eTwinning platformunda 17 öğretmenleri ile kayıtlı olduklarını, 8. sınıf öğrencileri ile birlikte yürüttükleri "LGSurvivors" projesinin "Ulusal Kalite Etiketi" almaya hak kazandığını ve son olarak da "eTwinning Okul Etiketi" alarak iki yıl boyunca eTwinning okulu olma hakkı kazandıklarını belirterek 2020-2021 eğitim öğretim yılında 5 öğretmen ile birlikte 11 eTwinning projesi yürüttüklerini ifade etti.

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ de son dönemlerde ilçemizde eTwinning proje çalışmalarında hem nitelik hem de nicelik olarak gözle görülür bir artışla birlikte önemli başarılar elde edildiğini belirterek "eTwinning Okul Etiketi" almaya hak kazanan iki okulumuzdan birisi olan Kanuni Ortaokulu yönetici ve öğretmenlerini bu başarılarından dolayı tebrik etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette, proje sorumlusu öğretmenler de yürüttükleri proje çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

 

06-04-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.