KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERASMUS+ PROJELERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

ERASMUS+ PROJELERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

İlçemizdeki okul ve kurumlarımızın proje ekiplerine yönelik İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ARGE birimi tarafından tarafından  Erasmus+ Projeleri Bilgilendirme Toplantısı yapıldı. ARGE birimi yetkilisi Mahir Emre DOĞUŞ tarafından bilgilendirme sunumu yapıldı.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş; Ulusal ve uluslararası düzeyde projelerin öneminin her geçen gün arttığını, Erasmus projeleriyle ilgili önümüzdeki dönemdeki başvuru dönemlerine dikkat çekmek için bu toplantının düzenlediklerini ifade etti.

 İlçemizden de güzel projelerin hazırlanacağını belirten Sayın Gümüş:  "Yeni projelerimizle birlikte Eğitim ortamlarımızdaki kaliteyi daha da arttırmayı, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin yurt dışı hareketliliklerine imkân sağlamak suretiyle onların ufkunu genişletmeyi, yurt dışındaki farklı uygulamaları görmeyi, bizdeki iyi uygulamaları da yurt dışında sergileyerek ülkemizi en iyi şekilde tanıtmayı arzu ediyoruz.

Sayın Gümüş" Proje kapsamında ortaya çıkacak fikri çıktılar ile öğretmenlerin dijital becerilerinin geliştirilmesinde çok faydalı olacağına ve öğrencilerimizin de öğretim programı çerçevesinde ve bilimsel yöntemlere uygun şekilde çalışmalar yaparak elde ettikleri araştırma sonuçlarını sergileyebilecekleri bir ortamın oluşturulduğuna inandığını söyledi.

 Sayın Gümüş, okullarımızda diğer branşlar da görev yapan öğretmenlerle ekip ruhu oluşturarak çok daha orijinal fikirlerin ortaya çıkabileceğini, Projelerin hazırlanması konusunda ilçemizde görev yapan tecrübeli öğretmenlerimizin diğer arkadaşlarımıza yardımcı olacağına ve her şey öğrencilerimiz için anlayışı ile hareket edileceğine inandığını söyledi. Bu anlamda emeği geçen herkese ben teşekkür ediyorum.dedi.

 

04-01-202204-01-202204-01-2022

 

 

 

 

 

 

 

 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.