KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERASMUS + "DİJİTAL OKUL İLE EĞİTİMDE YENİLİKÇİ YAKLAŞIMLAR" PROJEMİZ DEVAM EDİYOR

ERASMUS +

Safranbolu Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri "Dijital Okul ile Eğitimde Yenilikçi Yaklaşımlar" projesi kapsamında Erasmus + projesi ile Portekiz'de eğitim alıyorlar.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ; "Son süreçte yeni teknolojilerin etkisiyle yaşadığımız her alan değişimden etkilenmektedir. Okuldan iş dünyasına kadar dijital dönüşüm etkilerini hissettirmektedir. Bu değişim ve dönüşüme ayak uydurmalı, edinilebilecek yeni bilgi ve uygulama örneklerini görmeli ve nitelik kazanılmalıdır. Bu amaçla bu proje ile öğretmenlerimiz öğrencilerin ilgi, yetenek ve yeterliliklerini ve bireysel farklılıklarını göz önüne alarak teknoloji ile uyumlu, eğlenceli, görsel animasyonlarla destekli, simülasyonların kullanılacağını, öğrencinin bir çok duygusuna hitap edecek uygulamaları yerinde görme ve uygulama imkanı elde edilecektir. Bu sayede akademik başarının arttırılması, okulda geçirilen zamanın ve etkinliklerin niteliğinin arttırılması hedeflenmektedir." Dedi.

Sayın GÜMÜŞ; öğrencilerimizin geleceğe hazırlanmasına yönelik faaliyetlerin artarak sürdürüleceğini söyledi.

15-11-201915-11-201915-11-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.