KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde Kaliteyi ve Akademik Başarıyı Artırma Toplantıları Başladı

Eğitimde Kaliteyi ve Akademik Başarıyı Artırma Toplantıları Başladı

Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU başkanlığında 2024 yılı sınavla öğrenci alacak ortaöğretim kurumlarına ilişkin merkezi sınav uygulamasında birlik sağlanması ve sınav başarısının arttırılması, eğitim öğretim faaliyetlerinin istişare edilmesi, ortak bilgi paylaşımlarında bulunulması, yıl boyunca yapılacak Erasmus, E-Twinning, TÜBİTAK ve sosyal etkinlik proje çalışmalarına yönelik faaliyetlerin planlanması amacıyla toplantı yapıldı.

Şube Müdürümüz Yakup TÜMEN ve ilçe okullarımızdan Emek Ortaokulu ve Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi idarecilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz '' Lgs'de derece yapan öğrencilerimizin başarı sırrı kısa ve uzun vadeli hedefler belirleyerek planlı ve programlı ders çalışmalarıdır. Bir hedef olmadan motive olmak ve verimli çalışmak mümkün değildir. Ayrıca planlı ve programlı ders çalışmanın yanında öğrencilerimizin sosyo kültürel etkinliklere de vakit ayırması derse olan motivasyonlarını artıracaktır.'' ifadelerine yer verdi. 

İlk aşamada Emek Ortaokulu ve Şehit Murat Akdemir İmam Hatip Ortaokulu idarecileri ve rehber öğretmenleri ile gerçekleştirilen toplantıda okullarımızda yürütülen projeler, okullarımızın 2023-2024 Eğitim Yılı Akademik Başarı Eylem Planlarının sunumu, son dört yıllık ders bazlı LGS ortalamaları, sınavla öğrenci alan ve %10 luk dilimde olan öğrenci sayıları, okullarımızda yürütülen farklı uygulamaların paylaşımı ve yapılacak olan faaliyetlerin planlanması konularında fikir alışverişinde bulunarak gerçekleştirilen toplantı İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU'nun yapılan çalışmalar hakkındaki başarı ve teşekkür dilekleri ile son buldu.

09-11-202309-11-202309-11-202309-11-202309-11-202309-11-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.