KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde Kaliteyi ve Akademik Başarıyı Artırma LGS Toplantılarımız Sona Erdi

Eğitimde Kaliteyi ve Akademik Başarıyı Artırma LGS Toplantılarımız Sona Erdi

Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU başkanlığında 2024 yılı sınavla öğrenci alacak ortaöğretim kurumlarına ilişkin merkezi sınav uygulamasında sınav başarısının arttırılması yönünde planlanan toplantılarımız ilçe okullarımızdan Açı Koleji Müdürlüğünün katılımlarıyla sona erdi. 

Şube Müdürümüz Yakup Tümen'inde katıldığı bu günkü toplantıda 2023-2024 Eğitim Yılı Akademik Başarı Eylem Planlarının sunumu yapıldı. Son dört yıllık ders bazlı LGS ortalamaları, sınavla öğrenci alan ve %10 luk dilimde olan öğrenci sayıları, okullarımızda yürütülen farklı uygulamaların paylaşımı ve yapılacak olan faaliyetlerin planlanması konuları hakkında görüşüldü.

Toplantı sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU, okul idarecilerine bu süreçte gösterdikleri gayretten dolayı teşekkür ederek  çalışmalarında başarılar diledi.

 

05-12-202305-12-2023

 05-12-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.