KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde Kaliteyi ve Akademik Başarıyı Artırma LGS Toplantılarımız My Kolej İle Tamamlandı

Eğitimde Kaliteyi ve Akademik Başarıyı Artırma LGS Toplantılarımız My Kolej İle Tamamlandı

İlçemiz tüm ortaokullarımızla gerçekleşen "Eğitimde Kaliteyi ve Akademik Başarıyı Artırma" LGS toplantılarımız, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU başkanlığında bu gün My Kolej idarecileri ile gerçekleştirilen toplantı ile tamamlandı.

Şube Müdürümüz Yakup TÜMMEN'in de katıldığı toplantıda 2023-2024 Eğitim Yılı Akademik Başarı Eylem Planlarının sunumu yapıldı. Devam eden projeler ve farklı uygulamaların planlanması hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Son dört yıllık ders bazlı LGS ortalamaları üzerinde duruldu. Sınavla öğrenci alan ve %10 luk dilimde olan öğrenci sayıları değerlendirildi. Merkezi sınav uygulamasında birlik sağlanması ve sınav başarısının arttırılması, eğitim öğretim faaliyetlerinin planlanması istişare edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU'nun toplantıya katılan idarecilerimize teşekkür etmesi ve bundan sonraki süreçte yapılacak olan çalışmalarda başarı dilekleri ile toplantı sona erdi.

 

15-12-202315-12-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.