KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ BAŞLANGICINDA SAYIN GÜMÜŞ’TEN ANLAMLI ZİYARET

EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ BAŞLANGICINDA SAYIN GÜMÜŞ’TEN ANLAMLI ZİYARET

         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Hasan Gümüş, Batman’ın Kozluk İlçesi’nde 9 Haziran 2017 tarihinde PKK’lı teröristlerin hain saldırısı sonucu Şehit olan müzik öğretmeni Şenay Aybüke YALÇIN’ın Safranbolu’da ikamet eden ailesini ziyaret etti. Ziyarete Şube Müdürümüz Sayın Yavuz Aydın’da eşlik ettiler.

         2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının Başlangıç gününde   İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Hasan Gümüş, Şehit ailesini ziyarette şunları söyledi; “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman şehit öğretmenlerimizin ailelerinin yanında olduğumuzu belirtir, Şehit olan müzik öğretmenimiz Şenay Aybüke YALÇIN’ın yetiştirdikleri fidanlar; öğretmenimizin onlara aktardığı bilgilerle beslenecek,  vatan sevgisiyle sulanacaktır. Vatanımıza hayırlı  evlat yetiştirdikleri için kendilerine teşekkür ederiz. Bu vatan size minnettardır! dedi.

        Şehit olan müzik öğretmeni Şenay Aybüke YALÇIN’ın ailesi, vefa duygularıyla yapılan bu ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Hasan Gümüş’e teşekkür ettiler.

18-09-201818-09-201818-09-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.