KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM KURUMLARI MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI.

EĞİTİM KURUMLARI MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI.

2021-2022 Eğitim Öğretim yılı sene sonu  Safranbolu Eğitim Kurumları Müdürler Kurulu toplantısı Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde yapıldı.

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ, Şube Müdürlerimiz Ayhan Yılmaz , Özkan İnce ve  Safranbolu'da bulunan eğitim kurumlarımızın müdürleri katıldı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ toplantının açılışında yaptığı konuşmasında başarılı ve sorunsuz geçen bir yılın  ardından yeni eğitim öğretim  dönemide  yeni hedefler ve projelerle start alacaklarını ifade etti.

 

Yıl boyunca ; kütüphanesiz okul kalmasın projesiyle okullara kazandırılan kütüphanelerin "Bir Kitap Bir Gelecek" projesi ile zenginleştirilmesi, okul öncesi okullaşma oranının artırılması, Meslek Liseleri bünyesinde açılan Mesleki Eğitim Merkezlerinin etkin ve verimli çalışması, akademik başarı ve çalışmaların yanı sıra sosyal, külrürel, sportif, teknolojik etkinlik ve projelere hız verilmesi, temel eğitimde 10 bin okul projesi çalışmaları başta olmak üzere gündemde olan konu başlıklarında bilgilendirme ve değerlendirmelerde bulundu İlçemizin akademik ve sosyal sportif ve kültürel alanlarda çok güzel başarılar yakalandığını belirtti.

LGS sonuçları kapsamında İlçe tarihinde ilk defa 2 tane Türkiye birincisi çıkarttıklarını ,yine tüm öğrencilerimizin ortalama  başarılarının Ülke ortalamasının üzerinde olduğunu belirtti.Bu basarıda idareci, öğretmen,veli her bir eğitim ailesinin emeği bulunduğunu söyledi.Bu basarıdan dolayı Safranbolu eğitim ailesine  teşekkür etti.Daha büyük  basarı hikayelerini beraber yazacaklarını ifade etti.

Şube Müdürlerimiz çalışma alanları ile ilgili detaylı bilgilendirmelerde bulundular. Soru cevap ve dilek,  temennilerle toplantı sona erdi.

 

04-07-202204-07-202204-07-202204-07-202204-07-202204-07-2022

 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.