KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Kurumları Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Eğitim Kurumları Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

2023-2024 Eğitim Öğretim yılı sene başı Eğitim Kurumları Müdürler Kurulu Toplantısı Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde gerçekleştirildi.

Safranbolu Kaymakamımız Sayın Şaban Arda Yazıcı'nın katılımları ile gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri Odabaşoğlu 2023-2024 eğitim öğretim yılına ilçemize kazandırılan yeni okul binalarımızla, her geçen geliştirilen fiziki mekanlarımızla, özveriyle çalışan yönetici ve öğretmen kadromuzla, 11 binin üzerindeki öğrencilerimizle ve eğitime duyarlı velilerimizle güçlü girdiklerini belirterek başta akademik alanda olmak üzere, sosyal, kültürel, sportif, sanatsal, teknolojik ve projeler gibi farklı alanlarda var olan başarılara yenilerini ekleyerek öğrencilerimizi çok yönlü olarak geleceğe hazırlamak için yeni eğitim öğretim yılında gayret sarfedeceklerini ifade etti. Desteklerinden dolayı İlçe Kaymakamımız Sayın Şaban Arda Yazıcı'ya ve okullarımızı eğitim öğretime hazır hale getiren okul müdürlerimize teşekkür etti.

Safranbolu Kaymakamımız Sayın Şaban Arda Yazıcı da toplantıda yaptığı konuşmasında Safranbolu'nun hem akademik eğitimde hem de sosyal ve projeler alanında çok başarılı bir konumda olduğuna vurgu yaparak bu başarının mimarlarının okul yöneticileri ve öğretmenler olduğunu belirterek başarıda emeği bulunanlara teşekkür etti. Yeni eğitim öğretim yılında öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin motivasyonlarını yüksek tutma konusunda yöneticilerimize önemli görevler düştüğünü hatırlatan Safranbolu Kaymakamımız Şaban Arda Yazıcı öğrencilerimizin var olan başarılarını artırmaya da katkı sağlayacak olan kitap okuma ve okuduğunu anlamaya yönelik çalışmalar yapılmasını talep etti. Yeni eğitim öğretim yılında her alanda geçen yıldan bir adım daha ilerde olma hedefiyle çalışılması gerektiğini hatırlatan Kaymakamımız Sayın Şaban Arda Yazıcı 2023-2024 eğitim öğretim yılının hayırlı ve başarılı geçmesi temennileriyle sözlerini tamamladı.

Toplantı gündem maddeleri doğrultusunda şube müdürlerimizin alanlarıyla ilgili yaptıkları bilgilendirme ve okul müdürleri ile karşılıklı soru cevap ve görüş alışverişi ile sona erdi.

01-09-202301-09-202301-09-202301-09-202301-09-202301-09-202301-09-2023

   

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.