KARABÜK
SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DYK İZLEME DEĞERLENDİRME ORTAK SINAVI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![DYK İZLEME DEĞERLENDİRME ORTAK SINAVI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2020_01/13153425_IMG-20200113-WA0003.jpg)
Bakanlığımız Ölçeme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından, İlçemizde Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına katılan öğrencilerin kazandıkları bilgi ve becerileri ölçmek amacıyla, 11 Ocak Cumartesi Günü, İlçemizde 9 okulda Destekleme ve Yetiştirme Kursları İzleme ve Değerlendirme Ortak Sınavı başarı ile gerçekleştirildi.
Sınava giren öğrencilerimizi ziyaret eden Şube Müdürümüz Sayın Murat ÇORBACI öğrencilerimize başarı dileklerini iletti.