KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"DOĞANIN SESİNE KULAK VER" PROJE EKİBİNDEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARETKalealtı İlkokulu "Doğanın Sesine Kulak Ver" eTwinning proje ekibi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş'ü makamında ziyaret etti.

Proje ekibinde yer alan proje danışman öğretmenleri ve öğrencilerin yer aldığı ziyarette proje hakkında bilgi veren proje danışman öğretmenleri projenin amacının "Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak ve çevre koruma bilinci kazandırmak" olduğunu söylediler. "Doğanın Sesine Ses Olacağız" parolası ile yola çıktıklarını ifade eden danışman öğretmenlerimiz "Doğanın Sesine Kulak Ver" Projesinin Türkiye ve Azerbaycan'dan öğrenci ve öğretmenlerin katıldığı bir eTwinning Projesi olduğunu belirterek desteklerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş de ilçemizdeki öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin son yıllarda farklı alanlarda bir çok farklı projenin içinde yer aldıklarını görmekten duydukları memnuniyeti ifade etti. Bu tür projelerin geleceğimiz olan çocuklarımızın hayata daha donanımlı hazırlanmalarına ve ilçemizin eğitim kalitesine olumlu katkılar sunduğunu belirterek "Doğanın Sesine Kulak Ver" eTwinning proje ekibine çalışmaları ve ziyaretleri için teşekkür etti.

04-05-202304-05-202304-05-202304-05-2023

 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.