KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dilimizin Zenginlikleri Projesi İlçe Komisyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Dilimizin Zenginlikleri Projesi İlçe Komisyon Toplantısı Gerçekleştirildi

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU başkanlığında Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda Dilimizin Zenginlikleri Projesi İlçe Komisyon toplantısı gerçekleştirildi. Şube Müdürümüz Enver AYATA'nın da katıldığı toplantıda projenin işleyişi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Projenin okullarda devam eden iş ve işleyişinin e okul modülüne girilmesi, okullarımızın web sayfalarında yayınlanması üzerinde duruldu. Proje kapsamında yapılan etkinliklerimizden iyi olan örneklerin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü resmi web sitesinde paylaşılabileceği bildirildi ve komisyon üyelerimizin kendi zümreleri içinde bilgi paylaşımı yapması istendi. Komisyon üyelerimizin istek ve önerileri dinlendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, bu projeyle öğrencilerimizin dilimizin zenginlikleri konusunda farkındalıklarının artacağını belirterek projeye emek veren ve toplantıya katılan kurul üyelerine teşekkürlerini iletti.

11-01-202411-01-202411-01-202411-01-202411-01-2024

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.