KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇOCUKLARIMIZ GELECİĞİMİZ´İN TEMİNATIDIR

ÇOCUKLARIMIZ GELECİĞİMİZ´İN TEMİNATIDIR

          İlçe Milli Eğitim müdürümüz Sayın Hasan Gümüş 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu ilkokul öğrencimize bıraktı.

         Safranbolu Harmanlar ilkokulu  okul müdürümüz ve öğretmenimiz ve geleceğimizin teminatı olan bir grup öğrencimiz ile birlikte ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ederek  Sayın  GÜMÜŞ’e çiçek takdim ettiler.

          Sayın GÜMÜŞ, ‘Ziyaretten dolayı çok mutlu oldum. Sizlerin bu bayrağı  kıyamete kadar semalarda dalgalandıracağınıza inancımız tamdır. Her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de her daim sizlerle birlikte içiçe  ve  sizlerin de fikirlerini de alarak  sizlere en güzel hizmeti sunmayı arzu ediyoruz ve bunu da gerçekleştireceğimize inanıyoruz. Bunu öğretmenlerimizle ve okul idarecilerimizle beraber hep birlikte gerçekleştireceğiz. Nasıl sizlerin bizlerden istekleri varsa bizlerinde sizlerden istekleri var, bunlardan birincisi okumanız, bu ülke için bu vatan için  daha çok çalışmanız  gayret göstermeniz  ve aynı zaman da ilgi ve yeteneklerinizi farkederek  kendinizi geliştirmeniz, sosyal sportif ve kültürel alanlarda da kendinizi donatmanızı istiyoruz’ dedi.

          Sayın GÜMÜŞ, konuşmalarının sonunda  ‘ziyarete gelen öğrencilere kitap hediye ederek  siz kıymetli geleceklerimize   teşekkür ediyoruz  ve sizler adına da  öğretmenlerinize ve okul müdürünüze de teşekkür ediyorum’dedi. 

 

22-04-201922-04-201922-04-2019


22-04-201922-04-2019
22-04-201922-04-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.