KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇEDES Projesi Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Katılımıyla Gerçekleştirildi

ÇEDES Projesi Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Katılımıyla Gerçekleştirildi

"Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum" (ÇEDES) Projesi 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı bilgilendirme toplantısı Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonunda yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri Odabaşoğlu'nun da katıldığı toplantıya Şube Müdürümüz Enver Ayata, Okul Müdürleri ve Okullarımızın ÇEDES sorumluları katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri Odabaşoğlu toplantıda yapmış olduğu konuşmasında ÇEDES projesinin çocuklarımızın ve gençlerimizin zihinsel, bedensel ve sosyal açıdan gelişimleri için çok önemli ve değerli olduğunu vurguladı. Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı işbirliğinde yürütülecek olan proje ile öğrencilerin sadece akademik alanda değil sosyal, kültürel, sportif, milli ve manevi değerler bakımından da desteklenmesinin ve yetiştirilmesinin hedeflendiğini belirten Odabaşoğlu bu projeyle Gençlik Merkezlerinin, Genç Ofislerin ve spor alanlarının gençlerimizin hizmetine sunulacağını ifade etti. Projede gönüllü olaak görev alan öğretmenlere teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz projenin öğrencilerimiz için hayırlı neticelere vesile olmasını diledi.

Toplantı, ÇEDES Projesi İlçe Koordinatörü Cengiz Gümüş'ün projeyle ilgili yaptığı sunum ve soru cevap bölümüyle sona erdi.

23-09-202323-09-202323-09-202323-09-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.