KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"BİR KİTAP BİR GELECEK" KAMPANYASINA YAPI KREDİ BANKASI SAFRANBOLU ŞUBESİNDEN ANLAMLI DESTEKİlçemizdek kütüphanelerimizi zenginleştirmek ve yeni eserleri kütüphanelerimize kazandırmak amacıyla Safranbolu Kaymakamlığımızın himayelerinde okul aile birliklerimizin destekleri ile başlattığımız 'Bir Kitap Bir Gelecek' kampanyasına destekler devam ediyor.

Bu kapsamda Yapı Kredi Bankası Safranbolu Şubesi tarafindan 750 kitap desteği sağlandı. Banka Müdürü Fatma Olcay Güler ve Portföy Yöneticisi Okay Demirkol tarafindan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze teslim edilen kitaplar okullarımızdaki kütüphanelerde öğrencilerimizin istifadesine sunulacak.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ yaptığı açıklamada "Çocuklarımızın donanımlı ve birikimli olarak geleceğe hazırlanmaları için okuma, okuduğunu anlama ve yorumlama, sorgulama ve analitik düşünme becerilerine katkı sağlamak amacıyla başlattığımız 'Bir Kitap Bir Gelecek' kampanyasına katkı sağlayan başta banka müdürü Sayın Fatma Olcay Güler olmak üzere tüm Yapı Kredi Bankası çalışanlarına bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum." dedi.  

Banka Müdürü Sayın Fatma Olcay Güler de Safranbolu'da başlatılan bu anlamlı kampanyaya destek vermekten mutluluk duyduklarını ve belirli periyotlarla kitap desteğine devam edeceklerini belirterek bu anlamlı kampanyada emeği geçenlere teşekkür etti.

  07-03-2022        

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.