KARABÜK
SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BİR BAŞARIDA ATLETİZM ŞAMPİYONASINDAN
![BİR BAŞARIDA ATLETİZM ŞAMPİYONASINDAN](/meb_iys_dosyalar/2019_03/30125909_03820965-2463-414c-bf40-fa1861be1b8a.jpg)
Sakarya da yapılan bölge Atletizm Birinciliği 1500 m. mesafede Bölge 1. si Safranbolu Şehit Murat Akdemir A.İ.H L Proje Ortaokulu 5/C sınıfı öğrencimizTevfik BERKE SİVRİ olmuştur.
Öğrencimizin başarısı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü gururlandırmıştır. Bu başarıların mimarı olan öğretmenlerine ve idarecilerine teşekkür ediyor, öğrencimizi yürekten tebrik ediyoruz.