KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonasında Safranbolu'nun Gücü

Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonasında Safranbolu'nun Gücü

23-24 Mart tarihlerinde Okul Sporları Türkiye Finallerinin yapıldığı Ordu ilinde Ovacuma Çok Programlı Anadolu Lisemiz öğrencilerinden Merve ÖZTÜRK, 50 kg sol kolda Türkiye 2.si ve Güler KAYA 55 kg sağ kolda Türkiye 2.si olmuştur. Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz öğrencisi Yusuf KILIÇ 65 kg sol kolda Türkiye 3.sü olmuştur. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU, " İlçemiz akademik başarının yanında sportif faaliyetlerde de başarısını artırmaya devam ediyor. Sportif müsabakalara öğrencilerimizin katılım göstermesi bizleri çok sevindiriyor. Öğrencilerimizin akademik başarısının yanında spora da vakit ayırması öğrencilerimizin fiziksel ve zihinsel gelişmelerinde büyük rol oynamakla birlikte sonraki yaşamlarında da her anlamda sağlıklı bir birey olmalarını sağlıyor.  Müsabakalarda dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyor , başarılarının devamını diliyorum. Öğrencilerimizi her zaman destekleyen Okul Müdürlerimiz Hakan ÇİFTÇİ ve Muammer DEMİRTAŞ'a, Ovacuma Çok Programlı Anadolu Lisemizde öğrencilerimizi müsabakalara hazırlayan beden eğitimi öğretmenimiz  Doğukan GÜLTEKİN, Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde öğrencilerimizi müsabakalara hazırlayan  öğretmenimiz Tuğrul AKDEMİR'e teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum.

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.