KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

      “Beslenme Dostu Okul Projesi” ile okullarımızda  sağlıklı beslenme ve hareketli yaşam konularında duyarlılığın arttırılması ve bu konuda yapılan iyi uygulamaların desteklenmesi ile okul sağlığının daha iyi düzeylere çıkarılması amacıyla Beslenme Dostu Okul Projesi toplantısı gerçekleştirilmiştir. Toplantıya  Okul idarecilerimiz, Beden eğitimi öğretmenlerimiz, İl sağlık müdürlüğü yetkilileri ve İş sağlığı ve güvenliği koordinatörü Oktay Köse katıldı.

      İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş yaptığı konuşmada ,İlçemizde de bu programın daha etkili ve yaygın bir şekilde yürütülebilmesi amacı Beslenme Dostu Okul Projesi toplantısı gerçekleştirilmiştir.. Toplantıda il geneli proje kapsamındaki hedeflerimiz, planlarımız konuşulmuştur. Toplum Sağlığı Merkezlerindeki personellerimiz işbirliğiyle projenin yürütülmesi planlanmıştır. Sayın Gümüş,İlçe  genelinde “Beslenme Dostu Okul” unvanına sahip okul sayısının arttırılmasının hedeflenmesi ile beraber okulların beslenme ve hareketli yaşam konularında teşvik edilmesi ve bu konuda yapılan iyi uygulamaların desteklenmesi ile beraber okul ortamı ve öğrenci sağlığının geliştirilmesi hedeflenmiştir´ dedi.

     Toplantıda ilçe geneli proje kapsamındaki hedeflerimiz, planlarımız konuşulmuştur.

20-03-201920-03-201920-03-201920-03-201920-03-201920-03-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.