KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKKA PROJELERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

       Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından BAKKA Projelerinin ilçemizde hazırlanması ve bu projelerin hayata geçirilmesi aşaması öncesinde proje uygulayıcısı öğretmenlerimize ve okul idarecilerimize yönelik bir toplantı düzenlendi.
BAKKA  PROJELERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

          Şehir Murat Akdemir Proje İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu´nda düzenlenen BAKKA Projelerinin Bilgilendirme Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge sorumlusu Sayın Erol Girgin tarafından toplantıya katılım sağlayan okul idarecilerine ve öğretmenlere BAKKA Projelerine katılma şartları, uygulama esasları, öğrencilere ne gibi fayda sağladığı konularında sunum yaparak bilgi verdiler.

           Sayın Gümüş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz olarak daha önceden TÜBİTAK 4006 projelerinin ve Avrupa Birliği destekli (AB PROJELERİ ) Projelerinin   ilçemizde hazırlanması ve bu projelerin hayata geçirilmesi aşaması öncesinde bir toplantı düzenledikleri gibi aynı şekilde BAKKA Projelerinin ilçemizde hazırlanması ve bu projelerin hayata geçirilmesi aşaması öncesinde proje uygulayıcısı öğretmenlerimize ve okul idarecilerimize yönelik toplantı düzenlediklerini ifade etti.

               Sayın Gümüş, ‘Öğrencilerimize en iyi eğitim sunmak için bu tür Projeler çok önemli’

            Sayın Gümüş açıklamalarının devamında, ‘Sürekli değişen, gelişen ve sürekli kendini yenileme ihtiyacı duyan dünyamızda, eğitim alanlarımızı geliştirme içinde olmamız gerektiğinin bilinci içerisindeyiz. Bu noktada öncelikle Safranbolu  Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Fatih Ürkmezer’e teşekkür ediyorum. Okullarımız için yapmış olduğumuz taleplerimiz her zaman karşılık bulmaktadır. 

            Sayın Gümüş, öğrencilerimizin kendini ifade etmelerine, değerli ve farklı olduğu hissi yaşamasına katkı sağlamaktadır. Öğrencilerimizi bu tür projelere katılmakla ve projelerini sergilemekle özgüven elde etmekte, bunun neticesinde de kişisel ve akademik gelişimleri olumlu yönde etkilenmektedir.    

             Sayın Gümüş, Safranbolu  Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Fatih Ürkmezer’in destekleri ile daha iddialı projelere imza atacağımıza inanıyorum. Projelerde emeği geçen mesai arkadaşlarıma, okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve diğer personelimize bu vesileyle tebrik ve teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

23-10-2018

23-10-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.