KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anaokulu Öğrencilerimizle Ramazan-ı Şerif Etkinliği

Anaokulu Öğrencilerimizle Ramazan-ı Şerif Etkinliği

İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat AKBAŞ, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Şevket KÜÇÜKZOROĞLU, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Yüksel AYDEMİR, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Ayhan ÖZEKEN, Enver AYATA, İhsan PARLAK ve Turan TEKDEN ile Safranbolu Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesinin bünyesinde bulunan anasınıfının düzenlendiği ramazan-ı şerif etkinliği programına katıldı.

Okul öğretmenlerinin ve velilerinde eşlik ettiği programda İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat AKBAŞ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU minik öğrenciler ile sohbet ederek ramazan-ı şeriflerini tebrik etti.

Program kapsamında değerlendirmelerde bulanan AKBAŞ, "Okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz iş birliğinde hazırlanan bu güzel iftar programı birliğimizin beraberliğimizin pekişmesi, değerlerimizin özümsenmesi için çok önemli ve kıymetli. Burada minik yavrularımız ve velilerimiz ile çok güzel bir ramazan etkinliği programı gerçekleştirildi. Okulumuzun bu etkinliği düzenlemesi ve sizlerle beraber olmamız çok anlamlı.

İlimiz genelinde çoğu okulumuzda iftar programlarımız ve ramazan etkinliklerimiz devam etmektedir. Bu anlamda programın hazırlanmasında emeği geçen okul idarecileri başta olmak üzere öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve programa destek veren velilerimizi tebrik ediyorum." dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz açıklamada " Sabretmeyi, Allah'a koşulsuz şükür edebilmeyi, aç insanın, susuz insanın halinden anlamayı, nimeti paylaşmayı, azla yetinmeyi öğrendiğimiz, birlik ve beraberliğin temsili olan bu mübarek günlerde minik öğrencilerimizle yapılan iftarlar bizim için çok kıymetli. Bu iftar programının düzenlenmesinde emeği geçen okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyorum." ifadelerine yer verdi.

14-03-202414-03-202414-03-202414-03-2024

 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.