KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANADOLU MASALLARI KARABÜK İL KOORDİNATÖRLÜĞÜNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

ANADOLU MASALLARI KARABÜK İL KOORDİNATÖRLÜĞÜNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

      Anadolu Masalları Karabük İl Koordinatörü Ayşenur YILMAZ ve projede görevli öğretmenler Selver Aydım Ucur, Meral Akyürek, Hayriye Tan ve İrem Keskin İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş'ü makamında ziyaret ettiler.

       Anadolu Masalları Karabük İl Koordinatörü Ayşenur YILMAZ, Anadolu Masalları projesinin Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü ile UNESCO Türkiye Milli Komisyonu işbirliğinde yürütülen ve amacının çocuklarımızı kendi kültürel kodlarımızı taşıyan ve hayal güçlerini geliştiren Anadolu Masalları ile tanıştırmak olduğunu ifade etti. Proje kapsamında Okul Öncesi, Sınıf Öğretmenliği, Türkçe ve Türk Dili ve Edebiyatı branşlarında görev yapan öğretmenlere yönelik "Temel Düzey Masal Anlatıcılığı Eğitici Eğitimi Kursu" düzenlendiğini belirten İl Koordinatörü Ayşenur Yılmaz, ayrıca proje kapsamında yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

    İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş ise projenin hem öğretmenlerimizin gelişimine katkı sunacağını hem de geleceğimiz olan çocuklarımıza kendi kültürel mirasımızı aktarma imkânı sağlayacağını belirterek Anadolu Masalları Karabük İl Koordinatörlüğüne gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten ve proje kapsamında yapmış oldukları faaliyetlerden dolayı teşekkür etti. 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.