KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALİ BABA ANAOKULUNDA AŞURE İKRAMI

      Paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin ve sevginin ifadesi, bolluk ve bereketin simgesi olan aşurenin ikramı okullarda devam ediyor. Ali Baba Anaokulunda düzenlenen aşure dağıtım programıyla öğrencilere aşure ikram edildi.
ALİ BABA ANAOKULUNDA  AŞURE İKRAMI

         Muharrem ayı dolayısıyla Ali Baba Anaokulunda düzenlenen aşure dağıtım programına Karabük Vali Yardımcımız Sayın Abdulhalim CAN, Safranbolu Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Fatih Ürkmezer, Karabük İl Müftümüz Sayın İlyas YILMAZTÜRK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE, Hayırsever İş Adamı Sayın Ali BALTACI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, İlçe Müftümüz Sayın İsmail TEMUR, Şube Müdürümüz Sayın Murat ÇORBACI, Okul yöneticilerimiz, Öğretmenlerimiz, Öğrencilerimiz ve Velilerimiz katıldı.

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, ‘Birlik ve beraberliğimizi daha da çok güçlendirecek ve öz değerlerimizi gelecek nesillere aktarma imkanı sağlayacak bu tür etkinliklerin her zaman destekçisi olacaklarını söyledi. Güzel bir öz değerimizin bu şekilde yaygınlaşmasına vesile olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle Safranbolu Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Dr. Fatih Ürkmezer’e ve okul aile birliğine olmak üzere bütün katılımcılara teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

        Etkinlik öğrencilere, velilere ve katılımcılara aşure ikram edilerek son buldu.

01-10-2018

01-10-201801-10-201801-10-201801-10-201801-10-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.