KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akademik Başarı Eylem Planı/YKS Hazırlık/Proje Değerlendirme/Faaliyet Değerlendirme Toplantılarımız Devam Ediyor

Akademik Başarı Eylem Planı/YKS Hazırlık/Proje Değerlendirme/Faaliyet Değerlendirme Toplantılarımız Devam Ediyor

Akademik Başarı Eylem Planı/YKS Hazırlık/Proje Değerlendirme/Faaliyet Değerlendirme toplantılarımız 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ve Atatürk Anadolu Lisesi idarecilerimizin katılımıya devam etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU başkanlığında Safranbolu Sunal tülbentçi Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıya Şube Müdürümüz Enver AYATA da katıldı.

Toplantıda okul idareleri tarafından geçmiş 4 yıla ait YKS başarısının, sosyal etkinliklerin, destekleme ve yerleştirme kurslarının, akademik çalışmaların değerlendirme sunumu yapıldı. Yükseköğretim Kurumları Sınavına ilişkin merkezi sınav uygulamasında birlik sağlanması ve okullarımızda sınav başarısının arttırılması konuları üzerinde duruldu. Okullarımızda devam eden eğitim öğretim faaliyetlerinin istişare edilmesi ve ortak bilgi paylaşımlarında bulunulması amacıyla YKS hazırlıkları üzerine görüşme yapıldı. Sosyalfest, E-twinning, AB Erasmus, Dilimizin Zenginlikleri, Bilim Uygulamaları, Teknofest projelerine yönelik faaliyetlerin planlanması yapıldı

Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün okul idarecilerimize teşekkür etmesi ve çalışmalarında başarılar dilemesi ile son buldu.

20-02-202420-02-202420-02-202420-02-202420-02-2024

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.